کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

تصمیم‌گیری درباره سرنوشت اکانت ترامپ در فیسبوک و اینستاگرام به تعویق افتادهیئت نظارت فیسبوک که به‌صورت دستی و ویژه انتخاب شده تا بر عملکرد و تصمیمات این شبکه اجتماعی نظارت داشته باشد، با تاخیر و طی چند هفته آینده در مورد لغو تعلیق اکانت دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا تصمیم‌گیری خواهد کرد.

این پرونده ظاهرا توجه بخش عمده‌ای از مردم را به خود جلب کرده و هیئت نظارت فیسبوک می‌گوید تاکنون بیش از ۹ هزار دیدگاه دریافت کرده و فرآیند بررسی دقیق همه این نظرات باعث شده که پرونده تا این لحظه طول بکشد. به‌زودی قرار است اطلاعات بیشتری پیرامون این پرونده منتشر شود.

تعلیق اکانت ترامپ از فیسبوک و اینستاگرام هفتم ژانویه پس از وقوع حادثه حمله به ساختمان کنگره توسط مارک زاکربرگ اعلام شد. با این حال، فیسبوک خیلی زود این تصمیم را به هیئت نظارت واگذار و اعلام کرد که در صورت صلاحدید اعضا این تصمیم می‌تواند لغو شود و حساب کاربری آقای ترامپ از تعلیق دربیاید.

هیئت نظارت پس از دریافت پرونده در تاریخ ۲۱ ژانویه اعلام کرد که ۹۰ روز بعد تصمیم خود را اعلام می‌کند. این ضرب‌الاجل چهارشنبه همین هفته به پایان می‌رسد. ولی ظاهرا اظهارنظر نهایی درباره سرنوشت اکانت آقای ترامپ به ماه آینده موکول خواهد شد.

قبلا هم تاخیرهای زیادی در واکنش‌های روابط عمومی فیسبوک دیده شده بود. فراموش نکنیم که تشکیل همین هیئت نظارت سال‌ها به طول انجامید و فیسبوک به راحتی کنترل خود را به این افراد واگذار نکرد.

هیئت نظارت بر فیسبوک که گاها با نام «دادگاه عالی فیسبوک» مورد خطاب قرار می‌گیرد، شامل گروهی ۲۰ نفره از خبرنگاران، فعالان حقوق بشر، وکلا و دانشگاهیان است که در مورد تصمیمات سخت مدیریتی قضاوت می‌کند. این هیئت موجودیتی مستقل از فیسبوک دارد اما هزینه‌های خود را از همین شرکت تامین می‌کند.

منبع: آمار بازدید  446
اخبار مر تبط