کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

تیم کوک می‌گوید ۲۰۲۰ نوآورترین سال در تاریخ اپل بودتیم کوک مدیر عامل کمپانی اپل، به تازگی با یکی از دانشجویان ارشد دانشگاه پست و ارتباطات پکن مصاحبه‌ای انجام داده و طی این مصاحبه از سال ۲۰۲۰ به عنوان نوآورترین سال در تاریخ اپل یاد کرده است.

اپل در سال ۲۰۲۰ موفق شد طیف عظیمی از محصولات جدید خود را به بازار جهانی عرضه کند. سری موبایل‌های آیفون ۱۲، آیپدهای جدید، اپل واچ سری ۶ و سری SE و البته کامپیوترهای مک مجهز به اپل سیلیکون از محصولات جدید اپل در سال ۲۰۲۰ بودند. تیم کوک با این وجود از سال گذشته به عنوان نوآورترین سال کاری اپل یاد می‌کند اما خاطرنشان می‌کند که نوآوری هیچ فرمول مشخصی ندارد.

«هی شیجی» دانشجوی ارشدی که با کوک مصاحبه می‌کرد در ادامه از او در رابطه با استرس و روندی که اپل هر ساله برای عرضه محصولات جدید خود طی می‌کند سوال پرسید. کوک در پاسخ به این سوال گفت: «کنار هم قرار گرفتن افرادی که از مهارت، سابقه و اشتیاق متنوعی برخوردار هستند، باعث می‌شود تا آن‌ها بهترین کار خود را انجام دهند و در کمپانی اپل یک به علاوه یک همیشه بیشتر از دو بوده است.»

او در همین زمینه توضیح داد:

    «ما در اپل یک فرهنگ خلاقیت و یک فرهنگ همکاری داریم و زمانی که این دو در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند نوآوری‌های عظیمی به وجود می‌آید. در واقع در این کار افرادی را کنار یکدیگر قرار می‌دهیم که علاوه بر مهارت و سابقه متفاوت، دید متفاوتی نسبت به جهان دارند. برخی از آن‌ها ممکن است سخت‌افزار باشند، برخی نرم افزار. حتی برخی از آن‌ها ممکن است نوازنده و هنرمند باشند. اما همه آن‌ها با یک هدف مشترک در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و آن هدف مشترک طراحی یک محصول فوق‌العاده‌ است.»

تجارت اپل در کشور چین یکی از بنیادی‌ترین بخش این کمپانی محسوب می‌شود. طبق گزارش سه ماهه چهارم این کمپانی در سال ۲۰۲۰، ۱۸ میلیون گوشی آیفون ۱۲ در چین به فروش رسید که به عقیده‌ تیم کوک این میزان فروش خارق‌العاده است. شیجی که در چین زندگی می‌کند، در ادامه مصاحبه خود از کوک پرسید «آیا در آینده می‌توان منتظر قابلیت‌های آیفون براساس بازخورد مشتریان چینی بود؟» کوک در پاسخ به این سوال به چند گزینه از جمله حالت تاریک iOS 13، بارکدخوان، صفحه کلیدهای خاص و شبکه 5G اشاره کرد.

آن‌ها در ادامه مصاحبه از مواردی از جمله استفاده افراد مسن از موبایل آیفون، سفرهای گذشته کوک به چین، اهمیت تحصیلات و دسترسی به آن در سراسر جهان و افرادی که هنوز به دنبال یافتن شغل موردعلاقه خود هستند صحبت کردند.

منبع: آمار بازدید  41
اخبار مر تبط