کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

حلقه بلوتوثی سیلیکونی که امکان کنترل گوشی هوشمند را فراهم می‌کنداگر در حال دویدن، ورزش کردن یا برای مثال دوچرخه‌سواری باشید، نمی‌توانید به راحتی از گوشی خود استفاده کنید و اینکار در ورزش کردن وقفه ایجاد می‌کند. حالا شرکت «ArcX» با توسعه یک حلقه بلوتوثی چنین مشکلی را برطرف کرده. این حلقه بلوتوثی سیلیکونی از یک جوی ‌استیک برای کنترل گوشی و دستگاه‌های بلوتوثی بهره می‌برد.

این حلقه را می‌توان در قاب‌های مختلف قرار دارد، بنابراین اگر در حال دوچرخه سواری یا قایق‌سواری باشید، می‌توانید آن را به دسته دوچرخه یا پارو ببندید. شما علاوه بر گوشی هوشمند خود، از این حلقه سیلیکونی می‌توانید برای کنترل دوربین‌های ورزشی، اسپیکرهای بی‌سیم و سایر دستگاه‌های بلوتوثی استفاده کنید.

این کمپانی برای حلقه خود یک اپ مخصوص اندروید و iOS توسعه داده که می‌توانید توسط آن، کنترل‌های خاصی برای یک ساعت هوشمند یا موارد دیگری مانند هشدار اضطراری تنظیم کنید.

حلقه بلوتوثی

کمپانی ArcX توسط فردی به نام «پل بلر» راه‌اندازی شده که ایده توسعه چنین محصولی در زمان اسکی با دوستش در تعطیلات به ذهنش رسیده. دوست بلر در زمان اسکی دچار سانحه می‌شود و نمی‌تواند به درستی از گوشی خود برای پاسخگویی به تماس‌ها یا اجرای موسیقی استفاده کند. در این هنگام ایربادهای حساس به لمس هم کارایی مناسبی نداشتند چرا که برای اجرای دستورات نیازمند فشار بوده‌اند.

حلقه بلوتوثی سیلیکونی ArcX در حالت استندبای تا ۲۰ روز دوام می‌آورد و با یکساعت شارژ می‌توان تا ۵ روز از آن استفاده کرد. این حلقه از استاندارد IP67 پشتیبانی می‌کند، بنابراین در برابر نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم است و می‌توان بدون نگرانی با آن دوید یا اینکه شنا کرد.

حلقه بلوتوثی

انتظار می‌رود این حلقه در ماه می سال جاری میلادی وارد بازار شود. قیمت آن در ایالات متحده آمریکا برابر ۹۹ دلار خواهد بود و کاربران در اتحادیه اروپا برای خرید آن باید ۸۹ یورو هزینه پرداخت کنند. باید منتظر ماند و دید این ایده تا چه اندازه مورد استقبال خریداران قرار می‌گیرد.

منبع: آمار بازدید  273
اخبار مر تبط