کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

رونمایی از مانیتور فوق العاده جذاب شرکت Dell  |   سامسونگ، ساعت های هوشمندش را حراج کرد!  |   محققان امنیتی : اطلاعات ۳۵میلیون رای دهنده آمریکایی در وب تاریک فروخته می شود  |   موسس مایکروسافت درگذشت/ بیل گیتس: بدون او رایانه‌های شخصی نبود  |   نکات مهم برای خرید باتری‌ لپ‌تاپ  |   دستاورد بارنکردنی اتصال مغز ۳ انسان به هم   |   حمله هکری به کنسول های بازی پلی استیشن   |  

حمل هوای پاک با سیستم تهویه هوشمند


گجتی به نام هایسنس برای تهویه مطبوع هوا طراحی شده است، با این تفاوت که میتوانید آن را به هرجایی که حس میکنید نیاز به تهویه دارد ببرید. این تهویه هوشمند قابل حمل است و میتوانید در سراسر خانه یا محل کار مورد استفاده قرار گرفته و هوایی پاک و تمیز برای شما به ارمغان آورد. این گجت نیاز به نصب و یا قرارگیری در محل خاصی در خانه ندارد. همچنین شما میتوانید به سادگی آن را به هرجایی که میخواهید حمل و نقل کنید، چرا که وزن سبکی دارد.

این گجت هوشمند  فضاهای مختلف را تا فاصله  ۳۰۰ فوت مربع خنک می کند. این محصول ۳۸۹ دلاری یکی از مفید ترین وسایل هوشمندی است که به حفظ محیط زیست کمک می کند. آن همچنین قابلیت اتصال به سرویس ابری از طریق گوشی هوشمند را دارد و همچنین میتواند با دستیار صوتی الکسا هماهنگ شود. شما حتی می توانید از الکسا بخواهید هنگامی که شما در خانه نیستید به طور مرتب سیستم تهویه را مدیریت کند. این محصول دارای سنسورها  و سیستم تنظیم دمای هوشمند است. همچنین این دستگاه روی پنجره هایی با عرض ۱۸ تا ۵۰ اینچی نیز نصب میشود و شامل یک ساعت قابل تنظیم است که میتوانید با تنظیم ساعت در ساعاتی خاص به صورت ریموت شروع به تهویه هوا نماید.


منبع: کالاسودا آمار بازدید  121
اخبار مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.