کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

چشمان این روبات با شما حرف می زند  |   تماشا کنید، اینتل یک سال دیگر اولین کارت گرافیکش را عرضه خواهد کرد!  |   آیا بارورسازی ابرها تاثیری بر افزایش بارندگی دارد؟  |   با برنامه Your Phone محتوا گوشی اندرویدی خود را بر روی ویندوز 10 مشاهده کنید  |   زمان عرضه اولین گوشی 5G جهان به بازار  |   موبایل موزی با باتری ۲۵ روزه عرضه شد  |   دسته های فوق العاده زیبا و جدید Xbox  |  

حمل هوای پاک با سیستم تهویه هوشمند


گجتی به نام هایسنس برای تهویه مطبوع هوا طراحی شده است، با این تفاوت که میتوانید آن را به هرجایی که حس میکنید نیاز به تهویه دارد ببرید. این تهویه هوشمند قابل حمل است و میتوانید در سراسر خانه یا محل کار مورد استفاده قرار گرفته و هوایی پاک و تمیز برای شما به ارمغان آورد. این گجت نیاز به نصب و یا قرارگیری در محل خاصی در خانه ندارد. همچنین شما میتوانید به سادگی آن را به هرجایی که میخواهید حمل و نقل کنید، چرا که وزن سبکی دارد.

این گجت هوشمند  فضاهای مختلف را تا فاصله  ۳۰۰ فوت مربع خنک می کند. این محصول ۳۸۹ دلاری یکی از مفید ترین وسایل هوشمندی است که به حفظ محیط زیست کمک می کند. آن همچنین قابلیت اتصال به سرویس ابری از طریق گوشی هوشمند را دارد و همچنین میتواند با دستیار صوتی الکسا هماهنگ شود. شما حتی می توانید از الکسا بخواهید هنگامی که شما در خانه نیستید به طور مرتب سیستم تهویه را مدیریت کند. این محصول دارای سنسورها  و سیستم تنظیم دمای هوشمند است. همچنین این دستگاه روی پنجره هایی با عرض ۱۸ تا ۵۰ اینچی نیز نصب میشود و شامل یک ساعت قابل تنظیم است که میتوانید با تنظیم ساعت در ساعاتی خاص به صورت ریموت شروع به تهویه هوا نماید.


منبع: کالاسودا آمار بازدید  67
اخبار مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.