کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

توصیه جهانگرد‌ها برای سفر به ۱۰ کشور در سال 2019، ایران در رتبه هفتم  |   نحوه پیگیری مشکل کسانی که امروز "بسته حمایتی" به حساب آنها واریز نمی‌شود   |   رونمایی از فناوری های جدید در داووس  |   بهشت زمستانی پرندگان مهاجر در ایران  |   شیائومی بزرگ‌ترین مشکل حسگر اثر انگشت یکپارچه با صفحه نمایش را حل کرد  |   افت محسوس فروش رنو به ایران در سال ۲۰۱۸  |   پست کی‌روش بعد از جنجال جواد خیابانی   |  

حمل هوای پاک با سیستم تهویه هوشمند


گجتی به نام هایسنس برای تهویه مطبوع هوا طراحی شده است، با این تفاوت که میتوانید آن را به هرجایی که حس میکنید نیاز به تهویه دارد ببرید. این تهویه هوشمند قابل حمل است و میتوانید در سراسر خانه یا محل کار مورد استفاده قرار گرفته و هوایی پاک و تمیز برای شما به ارمغان آورد. این گجت نیاز به نصب و یا قرارگیری در محل خاصی در خانه ندارد. همچنین شما میتوانید به سادگی آن را به هرجایی که میخواهید حمل و نقل کنید، چرا که وزن سبکی دارد.

این گجت هوشمند  فضاهای مختلف را تا فاصله  ۳۰۰ فوت مربع خنک می کند. این محصول ۳۸۹ دلاری یکی از مفید ترین وسایل هوشمندی است که به حفظ محیط زیست کمک می کند. آن همچنین قابلیت اتصال به سرویس ابری از طریق گوشی هوشمند را دارد و همچنین میتواند با دستیار صوتی الکسا هماهنگ شود. شما حتی می توانید از الکسا بخواهید هنگامی که شما در خانه نیستید به طور مرتب سیستم تهویه را مدیریت کند. این محصول دارای سنسورها  و سیستم تنظیم دمای هوشمند است. همچنین این دستگاه روی پنجره هایی با عرض ۱۸ تا ۵۰ اینچی نیز نصب میشود و شامل یک ساعت قابل تنظیم است که میتوانید با تنظیم ساعت در ساعاتی خاص به صورت ریموت شروع به تهویه هوا نماید.


منبع: کالاسودا آمار بازدید  214
اخبار مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.