کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

حکمرانی سامسونگ در بازار گوشی‌های تاشو و پیش‌بینی رشد بیش از ۹۰۰ درصدی در ۲۰۲۱

مدت کمی از حضور گوشی‌های تاشو در بازار می‌گذرد، با این حال در همین مدت هم سامسونگ توانسته به خوبی رشد کند. طبق جدیدترین آمار، در سه ماهه پایانی ۲۰۲۰ کره‌ای‌ها توانسته‌اند سهم ۹۱ درصدی از بازار گوشی‌های تاشو داشته باشند.

طبق گزارش اخیر DSCC، سامسونگ روی بازار سلطه دارد و در بازار گوشی‌های تاشو حکمرانی می‌کند. در همین راستا تمرکز کره‌ای‌ها روی این محصولات منطقی به نظر می‌رسد. با این حال، به نظر می‌رسد گوشی‌های تاشوی این برند تا سه ماهه سوم سال جاری میلادی از راه نرسند که چندین ماه از گزارش‌های قبلی دیرتر است.

مدت‌هاست شاهد انتشار گزارش‌ها درباره استراتژی سامسونگ برای بازار گوشی‌های تاشو در سال ۲۰۲۱ هستیم. برای مثال انتظار می‌رود در سال جاری میلادی یک نسخه ارزان‌قیمت از گلکسی زد فولد ۳ وارد بازار شود.

سامسونگ

در حال حاضر گوشی‌های مجهز به نمایشگر تاشو سهم کمی در بازار دارند و تا افزایش محبوبیت آن‌ها فاصله طولانی داریم. با توجه به این موضوع، شرکت‌های کمی مانند سامسونگ، هواوی و موتورولا در این بخش از بازار حضور دارند که حکمرانی کره‌ای‌ها در آن منطقی است.

با توجه به کمبود تراشه در جهان و همچنین مشکلاتی که می‌تواند نسخه ارزان‌قیمت گلکسی زد فولد ۳ به همراه داشته باشد، عرضه دیرهنگام آن تقریبا منطقی است. اگر سامسونگ بخواهد همچنان به حکمرانی در این بازار ادامه دهد، باید محصولات بدون نقصی وارد بازار کند، بنابراین نباید مانند گلکسی فولد عجله داشته باشد.

منبع: آمار بازدید  349
اخبار مر تبط