کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

۲۰۰۰۰ کارمند فیسبوک پسورد شما را دارند  |   کلمات عبور در فیس بوک در امان نیستند  |   عکس جدیدی از ایرپاور به همراه آیفون XS و ایرپاد در وب‌سایت اپل یافت شد  |   آیفون ۱۱ شارژ بی سیم ساعت اپل و ایرپاد را ممکن می‌کند  |   اپل آیمک را با پردازنده‌های ۶ و ۸ هسته‌ای اینتل و گرافیک وگا به‌روز کرد   |   چرا رنگ هواپیماها سفید است؟   |   مشخصات دوربین هواوی پی 30 پرو فاش شد   |  

خودروهای KIA احساس رانندگان را درک می کنند

حتما متوجه شده اید که طراحی دکوراسیون یک فضا با توجه به رنگ هایی که دارد می تواند روی احساسات شما اثر بگذارد و احساسات خاصی را در شما بر انگیزد. خودروساز کیا نیز از این جریان آگاه است و می خواهد این موضوع را در طراحی خودرو برای شما اجرایی کند.

طراحی داخلی با توجه به مود و حالت راننده

این شرکت کره ‌ای به کمک موسسه فناوری ماساچوست در حال کار روی فناوری ای به نام READ است. فناوری که پای هوش مصنوعی را به دنیای خودروها بازکرده است. به این ترتیب کیا می خواهد کاری کند که هوش مصنوعی از خلق و خوی شما با خبر شده و طراحی داخلی خودرو را با توجه به مود و حالت شما تغییر دهد. شرکت کیا موتورز قرار است در جریان نمایشگاه CES 2019 که چند روز دیگر برگزار می شود از این فناوری جدیدی در طراحی خودروهای خود رونمایی کند که در آینده برای خودروهای خودران کارایی بیشتری خواهد داشت.

فناوری READ که برگرفته از کوتاه شده عبارت Real-time Emotion Adaptive Driving به معنی رانندگی سازگار با احساسات لحظه ‌ای است، می تواند به عنوان اولین سیستم هوشمند در جهان لقب گیرد که احساسات سرنشینان خودرو را تشخیص می ‌دهد. کیا این هدف را برای زمانی که خودروهای خودران در آینده ای نزدیک همه جا را فراخواهند گرفت ساخته است تا به بهبود تجربه کلی کاربران کمک کند.

منبع: شهر خبر آمار بازدید  54
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.