کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

محدودشدن پخش زنده فیس بوک پس از تیراندازی‌های نیوزلند  |   ترامپ همکاری شرکت‌های مخابراتی آمریکا با هواوی را ممنوع می کند  |   رونمایی از لپ تاپ جدید اچ پی با دو نمایشگر  |   نسخه قرمز‌رنگ وان پلاس 7 در کنار نسخه پایه این گوشی معرفی و عرضه خواهد شد   |   آسیب پذیری امنیتی واتس‌اپ دردسرساز شد   |   چگونه اشتراک‌گذاری مجدد را در استوری‌های اینستاگرام خود غیرفعال کنیم؟   |   دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند  |  

دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند

به نقل از رویترز، به نظر می‌رسد الیزابت وارن تنها سناتور آمریکایی نیست که احتمال تفکیک فیس بوک را در نظر دارد.
 
کامالا هریس نماینده دموکرات مجلس آمریکا نیز اعلام کرد مقامات دولتی آمریکا باید احتمال تجزیه فیس بوک را بررسی کنند زیرا این سرویس همچنان بدون قانونگذاری مشغول فعالیت است.
 
هریس یکی از ۲۰ نماینده دموکراتی است که قصد دارد در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ میلادی نامزد شود. او در این باره گفت: فیس بوک رشد اقتصادی را بر علایق و مخصوصاً حریم خصوصی کاربرانش ترجیح داده است.
 
وی افزود: تصور می‌کنم ما باید به طور جدی تجزیه فیس بوک را بررسی کنیم. افراد کمی در زندگی اجتماعی و کسب و کار خود از فیس بوک استفاده نمی‌کنند. بنابراین ما باید این ماهیت (فیس بوک) را به رسمیت بشناسیم. فیس بوک در حقیقت ابزاری است که تاکنون قانونمند نشده است.
 
این درحالی است که فیس بوک به دلیل روش‌های اشتراک گذاری اطلاعات کاربران فیس بوک و انتشار اخبار جعلی و محتوای افراط گرایانه از سوی دولت‌های سراسر جهان تحت فشار است.
 
داخل آمریکا نیز برخی نمایندگان و قانونگذاران خواهان تجزیه این شرکت فناوری هستند.

منبع: آمار بازدید  105
اخبار مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.