کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

رابط کاربری تقسیم صفحه Street View برای نسخه اندرویدی گوگل مپ منتشر شدگوگل به‌روز‌رسانی جدیدی برای گوگل مپ ارائه کرده که استفاده از سرویس Street View را کمی ساده‌تر می‌کند. این به‌روزرسانی، رابط کاربری تقسیم صفحه نمای خیابان را در اختیار کاربران اندروید قرار می‌دهد.

شاید تا پیش از این اگر نیاز به استفاده از قابلیت نمای خیابان گوگل مپ داشتید، به سراغ نسخه دسکتاپ آن می‌رفتید. اگرچه قابلیت نمای خیابان پیش از این هم در نسخه اندرویدی گوگل مپ وجود داشت، اما استفاده از آن اغلب گیج کننده بود. با این حال آپدیت جدید ارائه شده از سوی گوگل، استفاده از حالت نمای خیابان با تقسیم صفحه را بسیار آسان کرده است.

گوگل مپ

رابط کاربری تقسیم صفحه جدید به صورت خودکار و پس از مشخص کردن یک نقطه روی نقشه راه‌اندازی می‌شود. با این حال اگر مستقیما از فهرست مکان‌ها به نمای خیابان دسترسی پیدا کنید، رابط کاربری عادی تمام صفحه برای شما باز خواهد شد.

برای استفاده از تقسیم صفحه کافیست پس از پیدا کردن مکان صحیح خود در گوگل مپ، روی پنجره نمای خیابان ضربه بزنید. پس از ضربه روی دکمه گسترش یا Expand که در پایین سمت راست نمای خیابان دیده می‌شود، مکان و نقشه و همچنین جهتی که رو به آن هستید را خواهید دید.

برای مثال نقشه زیر دارای مسیرهایی است که با رنگ آبی برجسته مشخص شده‌‌اند و تصاویر گرفته شده توسط کاربران، به صورت نقطه به چشم می‌خورند. برای جابجایی سریع در این برنامه می‌توانید روی هر نقطه‌ای که می‌خواهید ضربه بزنید. همچنین نشانگر دایره‌ای مکان شما، با یک فلش جهت شما را نشان می‌دهد.

گوگل مپ

در نهایت باید به این موضوع اشاره کرد که با یک آپدیت سمت سرور روبه‌رو هستیم و هنوز در اختیار تمام کاربران اندرویدی قرار نگرفته است. همچنین این رابط کاربری جدید تنها در نسخه اندرویدی گوگل مپ در دسترس است و اطلاعی از زمان ارائه آن برای iOS در دسترس نیست.

منبع: آمار بازدید  48
اخبار مر تبط