کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

زمان برگزاری کنفرانس بیلد مایکروسافت در سال ۲۰۲۱ مشخص شدمایکروسافت اعلام کرده کنفرانس بیلد در تاریخ ۴ تا ۶ خرداد ماه و به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

رویداد بیلد مایکروسافت، برای توسعه‌دهندگان، استارتاپ‌ها و دانش‌‌آموزان فرصتی برای یادگیری، کد نویسی و ارتباط با دیگران و نیز به اشتراک گذاری دانش و تجربیات را فراهم می‌کند و علاوه بر این به دنبال کشف روش‌هایی برای نو‌آوری‌های آینده است.

هنوز مشخص نیست که ثبت نام از چه زمانی آغاز می‌شود اما گمان می‌رود باید برای اواخر ماه جاری میلادی یعنی حدود نیمه اول اردیبهشت انتظار آغاز ثبت‌نام را داشته باشیم. مایکروسافت هنوز صفحه ویژه این رویداد و تشریح زمان‌بندی و اولویت‌های برنامه‌ها را ایجاد نکرده است. رویداد سال گذشته بر بهبود ابزارهای همکاری برای مجموعه اپلیکیشن‌های بهره‌وری آفیس، یک ابر کامپیوتر مبتنی بر هوش مصنوعی با قابلیت کار روی پلتفرم آژور مایکروسافت و یک ابزار ابری جدید برای شاغلین حوزه مراقبت‌های بهداشتی تمرکز داشت.

مایکروسافت بیلد

به طور معمول بسیاری از رویدادهای مربوط به اپلیکیشن‌ها و نیز توسعه‌دهندگان نرم‌افزار در بهار و تابستان برگزار می‌شود اما پاندمی کرونا موجب شده برخی از شرکت‌ها در دیدگاه خود نسبت به این رویدادها تجدید نظر کنند. بعضی از جمله مایکروسافت و اپل به سرعت به سوی برگزاری جلسات، چت و رویدادهای آنلاین روی آوردند. اپل اعلام کرده که کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان سال جاری را در ۱۷ خرداد ماه، به مدت ۵ روز و مشابه سال قبل به صورت کاملا آنلاین برگزار می‌کند. گوگل اما هنوز از کنفرانس توسعه‌دهندگان I/O در سال جاری نگفته و حتی در سال ۲۰۲۰ این رویداد را به طور کامل لغو کرده بود. با این حال گوگل اخیرا اشاره کرده که به دنبال برگزاری رویداد کلاد نکست در ماه اکتبر سال جاری (۲۰ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۰) است.

با توجه به آغاز واکسیناسیون کرونا و کاهش تدریجی محدودیت‌ها در بسیاری از کشورها، انتظار می‌رود بیلد ۲۰۲۱ مایکروسافت آخرین کنفرانس توسعه‌دهندگان آنلاین مایکروسافت باشد.

منبع: آمار بازدید  75
اخبار مر تبط