کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

سامسونگ از تلویزیون‌های جدید Neo QLED و MicoLED رونمایی کرد

سامسونگ در رویداد آنلاین «First Look » در آستانه نمایشگاه CES 2021، از نسل جدید تلویزیون‌های Neo QLED و MicoLED رونمایی کرد و مدل‌های جدید تلویزیون‌های Lifestyle را معرفی کرد.

تلویزیون‌های نسل جدید Neo QLED کره‌ای‌ها در دو مدل 8K و 4K با نام‌های QN900A و QN90A از فناوری نور پس زمینه و فناوری پردازش تصویر جدید بهره می‌برند. تلویزیون‌های Neo QLED از فناوری نور پس زمینه Mini LED استفاده می‌کنند. در این فناوری LED‌های بسیار کوچکتری در پشت نمایشگر قرار داده می‌شود که می‌تواند نور را در سطحی بسیار کوچکتر متمرکز کند. در نتیجه این فناوری به بهبود کنتراست تصویر کمک می‌کند.

تلویزیون‌های جدید Neo QLED همچنین دارای پردازشگر تصویر جدیدی به نام Neo Quantum Processor هستند که از 16 مدل شبکه عصبی آموزش دیده هوش مصنوعی و یادگیری عمیق برای افزایش رزولوشن پنل استفاده می‌کند.

این تلویزیون‌های جدید همچنین دارای ویژگی‌های دیگری مانند حاشیه‌های باریک تر،  سیستم مدیریت کابل بهتر، سیستم صوتی جدید با قابلیت ردیابی اشیا هستند. از دیگر ویژگی های جدید می توان به قابلیتی به نام Samsung Health به قابلیت Smart Trainer به عنوان مربی شخصی، حالت‌های بازی 21:9 و 32:9، یکپارچه سازی AMD FreeSync  پریمیوم، گوگل Duo و آفیس  365 اشاره کرد.

Samsung Health می‌تواند خانه را به سالن ورزشی تبدیل کند و ویژگی جدید Smart Trainer دقیقا مانند مربی شخصی ورزشی فعالیت‌های کاربر را به صورت بلادرنگ تجزیه و تحلیل می‌کند. حین تمرینات ورزشی و همچنین بعد از اتمام کار، Smart Trainer به کاربر فیدبک می‌دهد و کمک می‌کند تا تمرینات ورزشی را به درستی انجام بدهد.

منبع: آمار بازدید  245
اخبار مر تبط