کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

سامسونگ از سوی فوربز به عنوان برترین کارفرمای دنیا معرفی شدمجله فوربز با انجام نظرسنجی جدید، «سامسونگ الکترونیکس» را به عنوان بهترین کارفرمای دنیا معرفی کرد. در این تحقیق از شرکت کنندگان خواسته شد تا با توجه به فاکتورهایی مثل نحوه واکنش به کووید-۱۹، جذب استعدادها، برابری جنسیتی و غیره به کارفرما رای دهند.

مجله «فوربز» در همکاری با شرکت تحقیق بازار Statistica، سامسونگ را به عنوان برترین کارفرمای جهان معرفی کرد. در این تحقیق که در بازه دو ماهه (ژوئن تا جولای) انجام شده است، بیش از ۱۶۰ هزار کارمند با شغل تمام وقت و نیمه وقت از ۵۸ کشور دنیا شرکت کردند.

در این تحقیق سامسونگ الکترونیکس از میان ۷۵۰ شرکت چندملیتی (MNC) از بالغ بر ۴۵ کشور دنیا در مجموع به عنوان بهترین کارفرما انتخاب شد. جالب آنکه شرکت‌های ال‌جی (پنجم)، اپل (ششم)، آلفابت (هشتم) و هواوی (چهاردهم) پشت سر سامسونگ قرار گرفته‌اند.

سامسونگ مثل بسیاری از شرکت‌های فناوری با شیوع ویروس کرونا متحمل آسیب‌های فراوانی شد، ولی با مدیریت مناسب از این بحران با کمترین خسارات عبور کرد. سامسونگ پس از ابتلای چند نفر از کارکنان به ویروس کرونا، به سرعت کارخانه‌هایش را در کره جنوبی تعطیل کرد، اما با فاصله کوتاه تولید محصولات را از سر گرفت.

سامسونگ برای وارد نیامدن آسیب فراوان به کسب و کار نیمه رسانا، به سرعت خطوط تولید را از کره به ویتنام منتقل کرد و با هوشمندی سفارش قطعات موبایل را نصف کرد. این سازنده کره‌ای همچنین برای مبارزه با ویروس در کشورهایی مثل هندوستان بودجه‌ای در حدود ۲.۷ میلیارد دلار اختصاص داد و سرویس رایگان ضدعفونی دیوایس‌ها بوسیله اشعه ماوراء بنفش را در نزدیک به ۲۰ کشور راه اندازی کرد.

سامسونگ اپلیکیشنی برای ساعت‌های هوشمند خود توسعه داد تا شستن دستان را به کاربران یادآوری کند. از دیگر اقدامات این شرکت می‌توان به رونمایی از کیس ضدعفونی کننده گوشی و کیس‌های موبایل آنتی باکتریال و راه اندازی مرکز چکاپ کروناویروس در یکی از کارخانه‌های خود در کره جنوبی اشاره کرد که تمامی آن‌ها اهمیت سامسونگ به مشتریان و کارمندان را نشان می‌دهند.

منبع: آمار بازدید  82
اخبار مر تبط