کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

سامسونگ با iTest، رابط کاربری گوشی‌های گلکسی را به آیفون می‌‎آوردسامسونگ به‌تازگی ابزار جدیدی موسوم به iTest را معرفی کرده. این ابزار، وب‌سایتی تعاملی است و به گونه‌ای طراحی شده تا به کاربران آیفون اجازه آزمایش رابط کاربری محصولات گلکسی را بدهد. آن‌طور که خود سامسونگ می‌گوید، iTest نمونه‌ی آن سمت دنیای موبایل است.

وب‌سایت iTest در حال حاضر بازار نیوزیلند را هدف قرار داده و اگر با یک آیفون به آدرس iTest.nz بروید، پیامی به شما نشان داده می‌شود که امکان نصب اپلیکیشن وب این سایت روی صفحه خانگی آیفون را فراهم می‌کند. وقتی اپلیکیشن وب iTest نصب شد، با ضربه روی آیکون آن می‌توانید محیط شبیه‌سازی ‌شده‌ یک موبایل گلکسی را با چند اپلیکیشن، بخش نوتیفیکیشن‌ها، فید گوگل و تنظیمات ببینید. همچنین، این امکان در اختیارتان قرار می‌گیرد که به گلکسی استور بروید، تم دستگاه را تغییر دهید و حتی با اپ‌های Messages یا Phone کار کنید.

همزمان که مشغول آزمایش iTest هستید، با شما تماس‌هایی گرفته می‌شود تا ویژگی‌های گوشی‌های گلکسی برایتان شرح داده شود. همچنین اگر به اپلیکیشن دوربین بروید، قابلیت‌های عکاسی از طریق ویدیوهایی برای شما توضیح داده می‌شود.

علاوه بر این، با رفتن به اپلیکیشن Galaxy Wearables می‌توانید همه لوازم جانبی هوشمند سامسونگ را مشاهده کنید. اپلیکیشن گالری تصاویر را به نمایش می‌گذارد. در دو اپلیکیشن Samsung Kids و Samsung Health راهنماهایی برای کاربر قرار داده شده. با کمک اپ Settings هم می‌توانید ببینید که سامسونگ چه امکاناتی را برای شخصی‌سازی در اختیار شما می‌گذارد.

البته استفاده از رابط کاربری سامسونگ در iTest محدودیت‌هایی دارد که این محدودیت‌ها از طریق چندین پاپ‌آپ به اطلاع شما می‌رسد. برای مثال در بخش تنظیمات اگر بخواهید وارد یکی از منوها شوید، به شوخی به شما گفته می‌شود که این رابط کاربری ساده طراحی شده تا توسعه‌دهندگان سامسونگ بتوانند زمان استراحت ناهار داشته باشند.

اگرچه این ابزار فعلا فقط در نیوزیلند تبلیغ شده، اما همه کاربران دنیا می‌توانند آن را امتحان کنند. اگر کاربر آیفون هستید، با کمک iTest می‌توانید تا حدی متوجه شوید که در گوشی‌های سامسونگ چه می‌گذرد و پیش از خرید گوشی‌های گلکسی، می‌توانید بطور محدود نرم افزار آن‌ها را تجربه کنید.

منبع: آمار بازدید  542
اخبار مر تبط