کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

سامسونگ در کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۱ بطور فیزیکی شرکت نخواهد کردکنگره جهانی موبایل (MWC) یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های جهانی موبایل است که هر سال در بارسلونا برگزار می‌شود. این رویداد در سال ۲۰۲۰ به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا لغو شد، اما امسال قرار است به صورت حضوری در تاریخ ۷ تا ۱۰ تیر ماه برگزار شود. این رویداد هر سال در هفته آخر ماه فوریه برگزار می‌شود، اما به دلیل شرایط کنونی، امسال به تابستان منتقل شد تا شرایط کمی بهبود یابد. با این حال سامسونگ اعلام کرد که در این رویداد بطور فیزیکی حضور نخواهد داشت.

سامسونگ به عنوان بزرگترین تولیدکننده گوشی همراه در دنیا همواره در کنگره جهانی موبایل حضور محسوسی داشت و از این رویداد برای معرفی محصولات جدید خود استفاده می‌کرد. با وجود واکسن کووید-۱۹ همچنان خطر این بیماری وجود دارد و هنوز هم در کشورهای زیادی موج مرگبار این بیماری روزانه جان بسیاری از انسان‌ها را می‌گیرد.

سامسونگ امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد که سلامت کارکنان، همکاران و مشتریان خود را در اولویت می‌بیند و به همین دلیل حضور فیزیکی در این رویداد نخواهد داشت و به صورت مجازی در این کنگره شرکت خواهد کرد.

سامسونگ تنها شرکتی نیست که در کنگره جهانی موبایل حضور فیزیکی ندارد و کمپانی‌های نوکیا، سونی، اریکسون، اوراکل و گوگل نیز مخالفت خود را با شرکت حضوری در این رویداد اعلام کردند. همچنین شرکت KT، یکی از غول‌های ارتباطات کره‌ای نیز در این رویداد شرکت نخواهد کرد.

اما به هر حال GSMA کنگره جهانی موبایل را در تابستان با حضور ۵۰ هزار شرکت‌کننده برگزار خواهد کرد. شرکت‌کنندگان این رویداد باید نتیجه منفی تست کرونا خود را به همراه داشته باشند و هر ۷۲ ساعت این تست را تکرار کنند.

منبع: آمار بازدید  206
اخبار مر تبط