کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

سهام کوین‌ بیس سرانجام عرضه خواهد شد

کوین‌ بیس سرانجام در تاریخ ۱۴ آوریل (۲۵ فروردین) به صورت عمومی عرضه خواهد شد و تحت عنوان COIN در بازار بورس نزدک معامله می‌شود. اما این صرافی برای علنی کردن این موضوع رویکرد غیرمعمولی را انتخاب کرده که در زمان افشای اطلاعات مالی سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ اعلام خواهد شد.

علاقه به بیت ‌کوین و سایر رمزارزها در ماه‌های اخیر افزایش بسیار زیادی پیدا کرده و صنعت ارز دیجیتال در حال حاضر دوران باشکوه و بزرگی را تجربه می‌کند. ارزش بیت‌ کوین چند روز پیش با عبور از ۶۱ هزار دلار نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش سه برابری را تجربه کرد و سایر رمزارزها هم رشد چشمگیری داشتند. در حال حاضر هر بیت کوین با قیمت حدود ۵۹۵۰۰ دلار معامله می‌شود و تحلیلگران انتظار دارند که رشد بیت‌ کوین برای مدت طولانی‌تری ادامه داشته باشد.

در حال حاضر فقط سرمایه‌گذاران با انجام معاملات و سرمایه‌گذاری‌های مناسب از رمزارزها سودآوری نمی‌کنند و واسطه‌ها هم بسیاری از معاملات خود را با ارزهای دیجیتال انجام می‌دهند. کوین ‌بیس در حال حاضر یکی از ‌محبوب‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایالات متحده و جهان محسوب می‌شود و این شرکت به تازگی برنامه‌های هیجان‌انگیز خود را اعلام کرده است.

به این ترتیب، کوین بیس برای اولین بار گزارش درآمد سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ خود را در تاریخ ۶ آوریل (۱۷ فروردین) منتشر می‌کند. منابع مالی سه ماهه اول سال و دستورالعمل‌‌های آن‌ها به سرمایه گذاران کمک می‌کند تا از قیمت سهام پیش‌بینی شده آن‌ها آگاه شوند.

کوین ‌بیس چند هفته پیش اعلام کرد که در سال ۲۰۲۰ و به عنوان بخشی از پرونده تنظیم مقررات S-1 پیش از عرضه اولیه سهام خود با درآمد بیش از ۱.۲ میلیارد دلار ۳۲۲ میلیون دلار سودآوری کرده است. با وجود اینکه کوین بیس در سال ۲۰۱۹ اعلام کرد از درآمد ۵۲۲ میلیون دلاری خود ۳۰ میلیون دلار زیان به دست آورده، این موضوع یک پیشرفت بزرگ محسوب می‌شود. با وجود فروش گسترده رمزارزها در اوایل مارس ۲۰۲۰ که با سقوط گسترده بازار به دلیل ترس از ویروس همه‌گیر کرونا، همزمان شده بود، در ماه‌های بعد شاهد بازگشت دوباره بازار رمزارزها به اوج بودیم که در پایان سال منجر به سود‌های قبل توجهی شد.

همانطور که وب‌سایت تحلیلی Decrypt توضیح می‌دهد، افشای اطلاعات مالی سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ کوین بیس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود زیرا در آن زمان بیت کوین و سایر رمزارزها رشد چشمگیری را تجربه کرده‌اند. این امر در ادامه می‌تواند علاقه مردم به بازار رمزارزها و انجام معاملات را افزایش داده و برای شرکت‌هایی مانند کوین‌ بیس درآمدزایی بیشتری به همراه داشته باشد.

منبع: آمار بازدید  53
اخبار مر تبط