کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

سونی از دو اسپیکر بی‌سیم مجهز به فناوری صدای ۳۶۰ درجه رونمایی کردسونی از دو اسپیکر جدیدبه نام های SRS-RA5000 و SRS-RA3000 سازگار با فناوری غوطه‌ور کننده Sony 360 Reality Audio رونمایی کرد.

سونی روز قبل از عرضه دو اسپیکر جدید با فناوری صدای سه بعدی 360 Reality Audio خبر داد. این فناوری با پخش صداهای مختلف و صدای خواننده در یک کره مجازی در اطراف کاربر تجربه یک کنسرت موسیقی را شبیه‌سازی می‌کند. سونی اعلام کرد که این دو اسپیکر را در بهار سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه می‌کند و اطلاعات دیگری از آنها از جمله شکل ظاهری فاش نکرد. حال نسخه انگلیسی وب سایت سونی دو صفحه محصول برای این دو اسپیکر با نام‌های SRS-RA5000 و SRS-RA3000 ایجاد کرده و اطلاعات تازه‌ای از آنها منتشر کرده است.

SRS-RA5000 (تصویر فوق) مدل گران قیمت‌تر محسوب شده و از سه اسپیکر با خروجی صدا به طرف بالا، سه بلندگوی جانبی و یک ووفر برخوردار است و از High-Resolution Audio پشتیبانی می‌کند. SRS-RA3000 که تصویر آن در ادامه آمده به دو توییتر، دو رادیاتور پسیو (Passive Radiator) و درایور فول رنج (Full-range driver) مجهز شده است.

هر دو اسپیکر به کمک میکروفون داخلی و «الگوریتم منحصر به فرد سونی» توانایی کالیبره کردن خود با فضای اتاق را دارند. برای کالیبره کردن SRS-RA5000 باید دکمه‌ای را فشار داد اما SRS-RA3000 به طور خودکار کالیبره می‎شود. هر دو اسپیکر از دستیار صوتی آمازون (Alexa) و گوگل (Google Assistant) پشتیبانی کرده و به کمک قابلیت Auto Volume سونی صدای آهنگ‌ها را به طور خودکار تنظیم می‌کنند.

اسپیکر SRS-RA5000 با قیمت تقریبی ۷۳۲ دلار و مدل SRS-RA3000 با قیمت ۴۳۹ دلار از ماه آینده میلادی (فوریه) به بازار عرضه خواهند شد که در مقایسه با تاریخ قبلی سونی (بهار ۲۰۲۱) کمی زودتر است و از احتمال تفاوت تاریخ عرضه این دو محصول در مناطق دیگر خبر می‌دهد.

سونی جمعه هفته قبل اعلام کرد پلتفرم 360 Reality Audio را به دستگاه صوتی و تصویری گسترش می‌دهد و از همکاری با ناشران بزرگ موسیقی و ارائه دهندگان برای شروع استریم محتواهای ویدیویی با کدک این فناوری در سال جاری میلادی خبر داد. سونی می‌گوید در حال حاضر حدودا ۴ هزار آهنگ از این فرمت پشتیبانی می‌کنند.

منبع: آمار بازدید  309
اخبار مر تبط