کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

قابلیت ارسال و دریافت پول به زودی از نسخه وب گوگل پی حذف می‌شودکاربران نسخه وب گوگل پی (Google Pay) از اوایل سال آینده میلادی نمی‌توانند از طریق آن برای دیگران پول ارسال کنند یا اینکه پول دریافت کنند.

با حذف پرداخت‌های همتابه‌همتا (P2P) از نسخه وب، اگر کاربری به دنبال دریافت یا ارسال پول از طریق سرویس گوگل باشد چاره‌ای جز دانلود اپ موبایل آن نخواهد داشت.

اگرچه چنین قابلیتی از نسخه وب گوگل پی حذف می‌شود، اما همچنان می‌توان از خدمات دیگر آن استفاده کرد. برای مثال کاربران می‌توانند امور مالی خود را توسط آن مدیریت کنند یا اینکه منابع پرداخت‌ها را تغییر دهند.

نسخه جدید اپ گوگل پی تغییرات بزرگی را تجربه کرده. این برنامه از قابلیت‌های کنونی مانند «Tap to Pay» یا انتقال پول به صورت همتابه‌همتا پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این موارد، کاربران می‌توانند به قابلیت‌های دیگری مانند مدیریت دارایی‌های خود هم دسترسی داشته باشند.

هرچند حذف قابلیت انتقال پول از نسخه وب این سرویس برای بسیاری از کاربران آزاردهنده خواهد بود، ویژگی‌های جدید اپ موبایل می‌توانند آن را جبران کنند. یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های جدید سرویس گوگل، همکاری آن با برخی بانک‌ها برای ارائه چک آنلاین و پس‌انداز درون خود اپلیکیشن است.

این تنها قابلیت کاربردی نسخه جدید اپ موبایل گوگل پی نیست و کاربران می‌توانند توسط آن به بینش مالی دست پیدا کنند. هدف از طراحی این ویژگی، افزایش آگاهی و همچنین آموزش امور مالی است.

در حقیقت گوگل پی می‌خواهد با ابزارهای جدید، صرفه‌جویی برای دستیابی به اهداف را برای کاربران ممکن کند. اگر می‌خواهید ماشین یا خانه بخرید یا اینکه به پول برای برگزاری یک جشن نیاز دارید، این اپ کار را برای شما ساده خواهد کرد.

با توجه به حذف قابلیت انتقال پول در نسخه وب، احتمالا کاربران بیش از گذشته به سراغ اپ موبایل این سرویس گوگل می‌روند. با این وجود شاید تعداد کلی کاربران این سرویس گوگل افزایش چندانی را تجربه نکند، البته ویژگی‌های جدید این اپلیکیشن می‌تواند در این زمینه نقش ایفا کند.

منبع: آمار بازدید  245
اخبار مر تبط