کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

هوش مصنوعی از اقیانوس‌ها گذشت  |   خداحافظی اپل با پسوردهای سنتی   |   قیمت نسخه پریمیوم تلگرام فاش شد  |   یک قابلیت کاربردی به اینستاگرام اضافه شد  |   آخرین سلفی لندر اینسایت روی مریخ ثبت شد  |   وای فای به کمک جهت‌یابی ربات‌ها می‌آید  |   بزرگترین سیارک سال به زمین نزدیک می‌شود  |  

قیمت نسخه پریمیوم تلگرام فاش شد

تلگرام در آستانه راه‌اندازی اشتراک تلگرام پریمیوم است که مدت‌ها شایعه شده بود برای کسب درآمد بیشتر می‌خواهد آن را در اختیار کاربران خود قرار دهد. اگرچه اعلام رسمی این نسخه در آینده راه اندازی می‌شود، اما ویژگی‌های برتربه وجود آمده در این نسخه و برچسب قیمت آن فاش شده است.

تلگرام بتا اکنون تمام جزئیات مربوط به اشتراک پریمیوم را دارد، اگرچه در حال حاضر اجازه ثبت نام را نمی‌دهد. در ادامه ویژگی‌هایی که مشتریان Premium تلگرام با ۴.۹۹ دلار در ماه دریافت می‌کنند آمده است:

محدودیت‌های دوگانه: حداکثر ۱۰۰۰ کانال، ۲۰ پوشه چت، ۱۰ پین، ۴ حساب در یک برنامه، ۲۰۰ پین در یک پوشه، ۲۰ پیوند عمومی برای کانال‌ها و گروه ها، ۱۰ استیکر مورد علاقه و ۴۰۰ فایل GIF.

۴ گیگابایت آپلود تک فایل: در نسخه پریمیوم تلگرام امکان ارسال فایل با حجم ۴ گیگابایت وجود دارد. تلگرام در حال حاضر امکان آپلود فایل‌های تا حجم ۲ گیگابایت را فراهم می‌کند.

نماد‌های بیشتر در بیو: از ۱۴۰ کاراکتر در بیو پروفایل خود به جای ۷۰ کاراکتر پیش فرض استفاده کنید.

نماد‌های بیشتر در شرح: از توضیحات طولانی‌تر برای عکس‌ها و ویدیو‌های خود استفاده کنید.

دانلود‌های سریعتر: سرعت نامحدود برای دانلود رسانه و اسناد در این نسخه فراهم شده است.

صدا به متن: Telegram Premium یک رونوشت خودکار از پیام‌های صوتی را به شما ارائه می‌دهد.

بدون تبلیغات: در نسخه مذکور دیگر خبری از تبلیغات در کانال‌های عمومی نیست.

واکنش‌های منحصر به فرد: می‌توانید در واکنش به پیام‌ها از واکنش‌های متحرک بیشتری استفاده کنید.

برچسب‌های ممتاز: برچسب‌های بزرگ انحصاری با جلوه‌های اضافی و به روز رسانی ماهانه در این نسخه فراهم شده است. استیکر‌های خود را فقط با ۴.۹۹ دلار در ماه بزرگ کنید.

مدیریت چت پیشرفته: ابزار‌هایی برای تنظیم پوشه پیش فرض، بایگانی خودکار و مخفی کردن چت‌های جدید از افراد غیر مخاطب نیز در دسترس می‌گیرد.

نشان نمایه: نشانی در کنار نام شما قرار می‌گیرد که مشخص کننده این است که شما یک حامی فعال تلگرام هستید.

عکس‌های پروفایل متحرک: آواتار‌های متحرک در چت‌ها برای بیان بیشتر وضعیت تصاویر فراهم شده است.

منبع: آمار بازدید  39
اخبار مر تبط