کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

ماسک استفاده از سیگنال را پیشنهاد داد، ارزش سهام شرکتی با نام مشابه اشتباها ۱۲ برابر شد

واتساپ به تازگی سیاست‌های خود را تغییر داده و از ماه آینده میلادی کاربران را مجبور به اشتراک‌گذاری داده‌ها با فیسبوک می‌کند. این اقدام باعث شد ایلان ماسک در توییتی کاربران را به استفاده از پیام‌رسان سیگنال تشویق کرد، اما برخی به اشتباه سهام یک شرکت به نام «Signal Advance» را خریداری کردند و ارزش سهام آن در دو روز، ۱۲ برابر شد.

سهام این شرکت که دو روز پیش ارزشی نزدیک به ۶۰ سنت داشت، روز جمعه به قیمت ۷.۱۹ دلار دست پیدا کرد. سیگنال که ایلان ماسک به آن اشاره کرده بود، یک پیام‌رسان جایگزین فیسبوک مسنجر، واتساپ و iMessage اپل محسوب می‌شود که در حساب توییتری خود از عدم ارتباطش با Signal Advance خبر داده است.

سیگنال در توییتر اعلام کرده:

    «اینکه مردم می‌خواهند در رشد چشمگیر ما سرمایه‌گذاری کنند، قابل درک است اما ما این شرکت نیستیم. ما یک سازمان غیرانتفاعی 501c3 هستیم و تنها سرمایه‌گذاری ما در حفظ حریم خصوصی شماست.»

سیگنال

این اولین باری نیست که وال استریت با چنین مشکلی مواجه می‌شود. در آوریل ۲۰۱۹ و زمانی که شرکت زوم با نماد ZM وارد بازار بورس شد، برخی سرمایه‌گذاران سهام یک کمپانی چینی به نام «Zoom Technologies» را خریداری کردند و ارزش آن در مدت ۲ ساعت، ۸۰ درصد افزایش پیدا کرد، البته در پایان معاملات تنها با افزایش ۱۰ درصدی قیمت سهام خود مواجه شد.

۶ سال پیش از این موضوع و زمانی که سرمایه‌گذاران منتظر عرضه اولیه توییتر بودند، ارزش سهام شرکت «Tweeter Home Entertainment» رشدی بیش از ۱۰۰۰ درصدی را تجربه کرد.

منبع: آمار بازدید  443
اخبار مر تبط