کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

«محسنی بندپی» استاندار تهران شد  |   نسخه جدید تلگرام به بازار عرضه شد  |   قدیمی‌ترین کلیسای جهان در ایران  |   ۱۰۰ میلیون دلار برای یکسال پخش سریالی قدیمی  |   اطلاعات ۱۰۰ میلیون کاربر فاش شد  |   علت ناکامی مرورگر مایکروسافت اج چیست؟  |   بهترین اپلیکیشن های آیفون 2018 توسط اپل معرفی شدند  |  

مرسدس بنز به عنوان با ارزش ترین برند خودرو سازی کنونی جهان تویوتا را پشت سر گذاشت!


بر اساس گزارشی که توسط Brand Finance گردآوری شده است، شرکت مرسدس بنز با ارزش ترین برند خودروسازی حال حاضر جهان میباشد. این شرکت ارزش مرسدس بنز را ۴۳٫۹ میلیارد دلار تعیین کرده که نسبت به سال گذشته رشدی ۲۴ درصدی را داشته است. نکته کلیدی در رابطه با این رشد چشمگیر، افزایش ۹٫۹ درصدی در فروش خودرو بوده است که برابر با عدد ۲٫۳ میلیون میباشد.حضور مرسدس بنز در جایگاه اول تنها نکته عجیب این رتبه بندی نیست. شرکت ژاپنی تویوتا نیز با ارزش ۴۳٫۷ میلیارد دلار به رتبه دوم سقوط کرده است. این در حالی است که ارزش BMW با ۶ درصد رشد به ۴۱٫۸ میلیارد دلار رسیده و به جایگاه سوم دست یافته است.

طبق ادعای Brand Finance یکی از دلایل تغییر این رتبه بندی، این بوده که گزینه مدنظر شهروندان ژاپنی، از مدل های مختلف تویوتا به برندهای دیگری همچون مرسدس بنز تغییر کرده است. David Haigh مدیر اجرایی امور مالی مرسدس میگوید: “مرسدس بنز خودرو را اختراع کرد و در حال حاضر با استراتژی خود که بر روی ابداع مجدد خودرو است این صنعت را رهبری میکند. موفقیت مرسدس ناشی از معرفی نسل جدیدی از وسایل نقلیه بوده که به خصوص در خودروهای SUV و فناوری جدید استفاده شده توسط مرسدس هویداست.”

بعد از مرسدس، تویوتا و BMW که به ترتیب در رتبه های اول تا سوم این رده بندی قرار دارند، فولکس واگن، هوندا، نیسان، پورشه، فورد، آئودی و شورلت در جایگاه های چهارم تا دهم جای گرفته‌اند. در میان تغییر ارزش شرکت ها، بیشترین رشد به استین مارتین اختصاص یافته است. چراکه این شرکت رشد فوق العاده ۲۶۸ درصدی را به نام خود ثبت کرده است. از دیگر جهش های قابل توجه در ارزش میتوان به برندهای %BYD 211% ، Haval 124% ، Tesla 106% ، Jaguar 105 و %Smart 103  اشاره کرد.


منبع: شهر خبر آمار بازدید  118
اخبار مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.