کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

مقایسه سرعت آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۱ پرو در دیجیاتوآیفون ۱۲ پرو (جعبه‌گشایی دیجیاتو) با چیپست جدید A14 بایونیک با لیتوگرافی ۵ نانومتری و ۱۱.۸ میلیارد ترانزیستور به بازار عرضه شده است. خواندن این اعداد علاوه بر شاهکار مهندسی، نوید کارایی قدرتمندی را می‌دهند. از همین رو تصمیم گرفتیم این پردازنده را با A13 بایونیک که در آیفون ۱۱ پرو به کار رفته، مقایسه کنیم. به خصوص این که نتایج اولیه، نشان دهنده پردازنده گرافیکی ضعیف‌تر آیفون ۱۲ بودند.

برای این تست‌ها از اپ بنچمارک انتوتو و 3D مارک استفاده کردیم. همچنین چندین برنامه را به صورت همزمان روی دو گوشی اجرا کردیم تا درک بهتری از سرعت چیپست جدید در استفاده روزمره به دست بیاوریم. نتایج این بنچمارک‌ها را می‌توانید در ویدیو مشاهده کنید.

همان‌طور که در نتایج هم مشهود بود، آیفون ۱۲ پرو با چیپست جدیدتر و بهینه‌تر خود، در بنچمارک انتوتو در تمامی تست‌ها از آیفون ۱۱ پرو قوی‌تر است. با این وجود تست گرافیکی نتایج متناقضی را نشان داد. در یک تست، آیفون ۱۱ پرو قوی‌تر بود و در همان تست و در تلاش دوم، آیفون ۱۲ پرو نتایج بهتری به دست آورد. با این وجود ما از اپ 3D مارک «Wild Life» هم استفاده کردیم که تستی جدید به حساب می‌آید. در این تست آیفون ۱۱ پرو همواره برتر از آیفون ۱۲ پرو بود.

با نگاهی به این نتایج، نمی‌توان نتیجه‌گیری که کرد که آیا واقعا پردانزده گرافیکی آیفون ۱۲ پرو از آیفون ۱۱ پرو ضعیف‌تر است. این قضیه می‌تواند یک باگ نرم‌افزاری باشد، یا این که به کل پردازنده گرافیکی ضعیف‌تر است. البته این نتیجه در استفاده روزمره تاثیر خاصی ندارد. چرا که هر دو دستگاه سرعت بسیار بالایی داشته و تنها زمانی که هر دو گوشی کنار یکدیگر قرار داشته باشند، می‌توان از برتری آیفون ۱۲ پرو صحبت کرد. در بررسی نهایی که به زودی منتشر می‌شود، بیشتر این مورد را بررسی خواهیم کرد.

منبع: آمار بازدید  60
اخبار مر تبط