کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

نسل بعدی دستگاه تاشو سامسونگ احتمالا مجهز به سه نمایشگر و دو لولا خواهد بود

طی چند ماه گذشته خبرهای غیر رسمی مختلفی منتشر شد که نشان می‌داد سامسونگ روی توسعه گوشی تاشو جدیدی کار می‌کند که به داخل و خارج تا می‌شود. گزارش دیگری ادعا کرده بود که سامسونگ با عرضه گلکسی زد فولد تب قصد دارد وارد بازار تبلت‌های تاشو شود. اکنون اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه تاشوی بعدی سامسونگ منتشر شده است.

مستندات مربوط به پتنت جدید سامسونگ دستگاهی را نشان می‌دهد که می‌تواند به دو طرف داخل و خارج تا شود. گزارش منتشر شده از سوی «LetsGoDigital» برمبنای اطلاعات منابع آگاه از سند ۵۲ صفحه‌ای این پتنت خبر می‌دهد و طرحی آن را را به نمایش می‌گذارد. با توجه به تصویر ارائه شده، به نظر می‌رسد سامسونگ در حال توسعه یک گوشی تاشو با سه نمایشگر و دو لولا است.

زمانی که گوشی کاملا به سمت بیرون باز می‌شود، دستگاه دارای یک نمایشگر غول پیکر است که در بالای آن بریدگی برای دوربین سلفی دوگانه دیده می‌شود. در این حالت نمایشگر دستگاه در ابعاد نمایشگر یک تبلت گسترده خواهد شد و به نظر می‌رسد این دستگاه از قلم S Pen نیز بهره می‌برد.

از طرفی دیگر با بسته شدن قسمت‌های سمت چپ و راست دستگاه، دو نمایشگر به یکدیگر متصل می‌شوند و نمایشگر کوچکتری را تشکیل می‌دهند. قلم S Pen را می‌توان برای شارژ به صورت مغناطیسی به یکی از دستگاه متصل کرد و یا برای استفاده از قابلیت شارژ سریعتر در فرورفتگی ایجاد شده توسط دو نمایشگر کوچک قرار داد. همچنین هنگامی که گوشی به سمت بیرون تا زده می‌شود، یک نمایشگر تمام صفحه از جلو و دو نمایشگر در پشت گوشی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. همچنین در صورت باز شدن کامل، گوشی مجهز به دوربین دوگانه و فلاش LED خواهد بود.

منبع: آمار بازدید  202
اخبار مر تبط