کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

نوت بوک لنوو با نمایشگر ۱۳.۳ اینچی تاشو رونمایی شد

به نقل از سی نت، شرکت لنوو لپ تاپ «تینک پد ایکس ۱ فولد» را رونمایی کرد و این دستگاه آماده پیش سفارش است.

این شرکت چینی ادعا می کند دستگاه مذکور نخستین نوت بوک تاشو جهان است. این دستگاه دارای نمایشگر لمسی او ال ای دی ۱۳.۳ اینچی با وضوح ۲Kاست که از وسط تا می شود.

نمایشگر «تینک پد ایکس ۱ فولد» توسط شرکت ال جی ساخته شده است. این دو شرکت برای حل چالش های فنی نمایشگر ۴ سال با یکدیگر همکاری کردند. در نهایت آنها فناوری نوینی برای لولا و یک ساختار خاص از جنس فیبرکربنی و آلیاژ منیزیم ساختند که فرایند تا و باز شدن دستگاه را تسهیل می کند.

کاربر با تا کردن دستگاه می تواند از آن برای مطالعه استفاده کند یا آن را نیمه خم کند و روی یک قسمت تایپ کند.

در حقیقت «تینک پد ایکس ۱ فولد» یک نوت پد بزرگ و لپ تاپی با ویندوز۱۰پرو، استاندارد وای فای۶ و گزینه ۵Gاست.افراد می توانند با پرداخت ۲هزار و ۴۹۹ دلارپیش سفارش برای آن ثبت کنند.

«تینک پد ایکس ۱ فولد» دارای اکسسوری هایی مختلفی است که آنها نیز قابل پیش سفارش هستند.یکی از این اکسسوری های«مود پن» است که در حقیقت برای نقاشی روی دستگاه است.

اکسسوری دیگر « پایه ایزل» نام دارد که به پشت دستگاه می چسبد و اجازه می دهد دستگاه به طور افقی یا عمدی قرار گیرد. اما از همه جالب تر یک مینی کیبورد بلوتوثی است که می تواند شارژ را ذخیره کند و به قسمت بالای دستگاه اصلی متصل می شود.

منبع: آمار بازدید  79
اخبار مر تبط