کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

همکاری پوشه و متریکس در جهت سهولت کار دیجیتال مارکترها

«پوشه» و «متریکس» به عنوان دو پلتفرم فعال در حوزه مارکتینگ اتومیشن و آنالیز موبایل مارکتینگ وارد همکاری با یکدیگر شدند تا فرصتی برای تعامل داده محور با مخاطبان‌شان ایجاد شود و کار دیجیتال مارکترها، اپ مارکترها و موبایل مارکترها با ابزاری که در اختیارشان قرار می‌گیرد، آسان‌تر شود.

این روزها اغلب مردم بخش زیادی از زمان خود را در اپلیکیشن‌های موبایل سپری می‌کنند و همین موضوع بهترین فرصت را برای توسعه‌دهندگان اپ‌های موبایلی فراهم ساخته تا برند خود را مقابل چشمان مخاطبان‌شان قرار دهند و کاربران جدیدی جذب کنند.

پوشه یک سرویس مارکتینگ اتومیشن برای نرم افزارهای موبایل و وب است که به کسب‌وکارها و توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا از طریق آن نرخ بازگشت و میزان درگیر شدن کاربرانشان با برنامه را افزایش دهند و از آمار و فیلترهایی که این پلتفرم در اختیارشان قرار می‌دهد برای بهبود برنامه و افزایش رضایت کاربران بهره ببرند.

همچنین اجرای کمپین‌های تبلیغاتی در اپلیکیشن موبایل یکی از راه‌های موثر بازاریابی است و متریکس به عنوان یک پلتفرم هوشمند آنالیز موبایل مارکتینگ، تلاش می‌کند تا نتایج کمپین‌ها در شبکه‌های تبلیغاتی را در قالب گزارش‌هایی به تبلیغ دهندگان ارائه دهد.

حال این دو پلتفرم تصمیم به همکاری با یکدیگر گرفته‌اند تا زیرساخت مارکتینگ اتومیشن، ارسال پوش نوتیفیکیشن، ایمیل، پیامک، آنالیتیکس و اتریبیوشن را در یک بستر واحد به مشتریان خود عرضه کنند.

این همکاری مشترک، فرصتی را برای صاحبان اپلیکیشن و مدیران مارکتینگ به وجود آورده تا به راحتی پس از عضویت در پوشه یا متریکس، با استفاده از منابع جذب و رخدادهایی که در سرویس متریکس دارد، دسته‌بندی‌های دقیق‌تر و پیام‌های هدفمند و شخصی‌سازی شده را در سیستم مارکتینگ اتومیشن پوشه ایجاد کنند.

«محمد طاهری»، مدیر عامل متریکس و «محمد کارآموز»، مدیر بیزینس پوشه در گفتگویی با دیجیاتو در رابطه با این همکاری و آینده پلتفرم‌های خود توضیحاتی را ارائه می‌کنند.
هدف همکاری پوشه و متریکس

کارآموز با بیان این که پوشه و متریکس مخاطبین هدف مشترکی با نیازهای عمدتا هم جنسی دارند به دیجیاتو می‌گوید که جرقه همکاری پوشه و متریکس از همین نقطه بود و دو هدف را دنبال می‌کرده‌اند؛ اول این که مشتریان آن‌ها بتوانند از داده‌ها و امکانات هر سرویس در سرویس دیگری استفاده کنند و دوم نیز پیاده‌سازی‌های تکراری حذف شود.

مدیر عامل متریکس نیز با اشاره به فراگیری این پلتفرم به دیجیاتو گفت: «با وجود آنکه حوزه تمرکز متریکس روی اتریبیوشن و فرایند قبل از نصب کاربر و آنالیز تعامل کاربران پس از نصب است اما پوش نوتیفیکیشن نیازی است که مدت‌ها بود از سمت دیجیتال مارکترها به متریکس روانه می‌شد و ایده همکاری ما با پوشه از این نقطه شکل گرفت تا به درخواست مشتری توجه کنیم.»

طاهری در ادامه می‌گوید براساس گزارش ASCENT در سال 2019، نزدیک 67 درصد مارکترها در سراسر دنیا به دنبال هزینه کردن بیشتر در سمت مارتک (Martech) هستند و کاملا منطقی است که حفظ مشتری کم هزینه‌تر و آسان‌تر از جذب مشتری جدید است.

او معتقد است از منظر سرویس اتریبیوشنی مثل متریکس، دیتایی که از اتریبیشون استخراج می‌شود، می‌تواند برای کمپین‌هایی که به خصوص با هدف انگیجمنت و افزایش ROI کاربران (نرخ بازگشت کاربر) برگزار می‌شوند، بسیار مفید باشد. بدین صورت که چه منبعی، چه کمپینی یا چه خلاقیتی منجر به نصب شده است و با این اطلاعات می‌شود خیلی بهتر کمپین‌های شخصی سازی شده را طراحی و تعبیه کرد.

مدیر عامل متریکس با بیان این که مدت‌ها به دنبال یک SDK عمومی برای متریکس بوده تا با استفاده از آن به تمام اکوسیستم موبایلی دسترسی داشت به دیجیاتو می‌گوید با استفاده از همین SDK، می‌توان زمان و هزینه را بهینه سازی کرد بدون این که برای توسعه وقت زیادی صرف کرد.
چرا پوشه و متریکس به سراغ یکدیگر رفتند؟

مدیر بیزینس پوشه در پاسخ به سوال دیجیاتو مبنی بر این که چرا متریکس را برای همکاری انتخاب کرده‌اند، گفت: «خوش‌نامی متریکس و رضایتی که مشتریان این سرویس داشتند برای ما اهمیت بالایی داشت. از طرفی کیفیت بالای سرویس و محصول این پلتفرم در مقایسه با رقبای‌شان موضوع اثبات شده‌ای بود و از همین روی تصمیم گرفتیم به سراغ همکاری انحصاری با متریکس برویم.»

طاهری نیز اعتماد را مهم‌ترین رکن یک همکاری با شریک جدید می‌داند و به دیجیاتو می‌گوید در کنار اعتماد، محبوبیت و فراگیری مجموعه‌ای که قصد همکاری با آن را دارید موجب می‌شود تا مورد استقبال مارکت هدف قرار گیرید.

او با اشاره به شناخت قبلی که از کارایی محصول پوشه و تیم فنی آن‌ها داشته، افزود: «ما ایمان داشتیم سیستمی که آن‌ها طراحی کرده و توسعه داده‌اند به ما کمک خواهد کرد. علاوه بر این پوشه از برند خوبی برخوردار بوده و ما لیدر این بازار را برای همکاری انتخاب کردیم. همچنین سهم بازار (marketshare) متریکس و پوشه، ما را به سمت همکاری بیشتر با یکدیگر سوق می‌داد.»

منبع: آمار بازدید  228
اخبار مر تبط