کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   اندازه‌گیری اکسیژن خون با دوربین‌ گوشی‌ هوشمند   |   مشکل بزرگ در دوربین آیفون ۱۴ خبرساز شد  |   قیمت‌ اپلیکیشن‌ها در اپ استور گران شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   تعداد مورچه‌های زمین اعلام شد  |   انجام دو آزمایش موشک‌های مافوق صوت هاوک آمریکا  |  

هواوی برنامه زمانی انتشار EMUI 11 برای موبایل‌های خود را اعلام کرد

برنامه زمانی هواوی برای به‌روزرسانی محصولاتش به EMUI 11 علاوه بر سری‌های پرچمدار P و میت شامل گوشی‌هایی از سری نوا و ۳ تبلت نیز می‌شود.

هواوی شهریور ماه امسال در کنفرانس توسعه دهندگان از رابط کاربری EMUI 11 بر پایه اندروید ۱۰ رونمایی کرد. هرچند تحریم‌ها دست این شرکت را در بهره بردن از نسخه کامل اندروید ۱۱ بسته اما EMUI 11 بر مبنای پروژه متن باز اندروید (AOSP) توسعه داده شده و هواوی توانسته برخی ویژگی‌های و تنظیمات اندروید ۱۱ را در این رابط بگنجاند. تمرکز اصلی این شرکت اما روی پروژه هارمونی است که مدتی دیگر برای این موبایل‌ها منتشر خواهد شد.

EMUI 11 با تمرکز بر ۳ محور بهینه‌سازی رابط کاربری، ارتقای امنیت داده‌ها و کاربری یکپارچه مبتنی بر AI توسعه پیدا کرده. از ویژگی‌های اصلی این رابط باید به افزودن قابلیت‌های جدید به نمایشگر همیشه روشن، بهبود رابط کاربری، پشتیبانی بهتر از اجرای چند اپ همزمان و بهبود اشتراک گذاری فایل‌ها اشاره کرد.

هواوی از EMUI 11 مبتنی بر اندروید ۱۰ رونمایی کرد

نمایشگر همیشه روشن حالا امکان شخصی سازی بیشتری را به کار می‌دهد، رابط کاربری گوشی نیز روانتر از قبل شده و انیمیشن‌های جدیدی به آن اضافه شده‌اند. از نظر حریم خصوصی نیز این نسخه به اپ‌های فعال در زمینه اجازه دسترسی به دوربین یا میکروفن را نمی‌دهد و دسترسی اپ‌های باز به دوربین و میکروفن نیز با نمایش هشداری به کاربر اطلاع داده می شود

هواوی در برنامه زمانبندی خود علاوه بر پرچمدارهای سری P و میت به مد‌ل‌های دیگری نیز اشاره کرده است. این برنامه برای مناطق مختلف از جمله آسیا، اروپا و آمریکا متفاوت است و جدول زیر تنها نشانگر برنامه زمانبندی آپدیت گوشی‌‌های هواوی برای منطقه خاورمیانه، آفریقا و روسیه است.

 

منبع: آمار بازدید  486
اخبار مر تبط