کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

واتس‌اپ به قابلیت بی‌صدا کردن ویدیوها مجهز می‌شودواتس‌اپ اگرچه بخاطر تغییر سیاست‌هایش با انتقادهای زیادی روبه‌رو شده، اما همچنان باید منتظر قابلیت‌های جدیدی برای این پیام‌رسان باشیم. در همین راستا بروزرسانی آینده واتس‌اپ، بی‌صدا ویدیوها برای اشتراک‌گذاری را ممکن می‌کند.

طبق گزارشی جدید، این قابلیت جدید هم اکنون در نسخه بتای آن قرار دارد و کاربرانی که در برنامه‌ بتای این پیام‌رسان شرکت می‌کنند، امکان استفاده از آن را دارند. در صورتی که این قابلیت فاقد باگ باشد، در آینده برای تمام کاربران منتشر می‌شود، البته زمان دقیقی برای آن مشخص نشده است.

اگرچه با قابلیت جدیدی مواجه نیستیم، اما واتس‌اپ با وجود اینکه نزدیک به ‌۲ میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد، چنین ویژگی‌هایی را دیرتر از رقبا ارائه می‌کند. با این قابلیت اگر ویدیویی بگیرید که صدای مناسبی ندارد، می‌توانید قبل از ارسال آن را بی‌صدا کنید.

این ویژگی هم اکنون در اختیار کاربران نسخه بتا قرار دارد و اگر بخواهید به این برنامه اضافه شوید، باید صاحب دستگاه اندرویدی باشید چرا که برنامه بتا در دستگاه‌های اپل، جای خالی ندارد. برای محصولات اندرویدی می‌توانید به صفحه مربوط به آن در گوگل پلی مراجعه کنید.

واتس‌اپ

واتس‌اپ در هفته‌های اخیر بخاطر سیاست‌های جدیدش مورد انتقادات زیادی قرار گرفته و با ریزش میلیونی کاربرانش مواجه شده. مهاجرت کاربران به پیام‌رسان‌های رقیب مانند تلگرام و سیگنال، واتس‌اپ را مجبور کرد اعمال سیاست‌های جدیدش را سه ماه به تعویق بیندازد.

این پیام‌رسان همچنین چندین بار دست به شفاف‌سازی زد و حتی با استفاده از پیام‌های استاتوس، روی حفظ حریم خصوصی کاربران تاکید کرد. به نظر می‌رسد واتس‌اپ برای اینکه بتواند کاربرانش را حفظ کند و حتی شمار آن‌ها را افزایش دهد، به سراغ ویژگی‌های جدید می‌رود.

امکان استفاده از واتس‌اپ در چندین دستگاه، یکی از قابلیت‌هایی است که بسیاری از کاربران منتظر انتشار آن هستند و در ماه‌های گذشته گزارش‌های زیادی درباره آن منتشر شده، البته هنوز نمی‌دانیم چه زمانی از راه می‌رسد.

منبع: آمار بازدید  43
اخبار مر تبط