کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

واتس‌اپ بی‌صدا کردن ویدیوها قبل از اشتراک‌گذاری را ممکن کردکمتر از یک ماه پیش از آزمایش ویژگی بی‌صدا کردن ویدیوها توسط واتس‌اپ مطلع شدیم و حالا چنین قابلیتی برای کاربران منتشر شده است.

این پیام‌رسان اخیرا در توییتی از افزودن چنین ویژگی به نسخه اندرویدی این اپ خبر داده که توسط آن می‌توان ویدیوها را قبل از ارسال برای افراد یا استفاده برای استاتوس، بی‌صدا کرد. این ویژگی در نسخه پایدار V2.21.3.19 به چشم می‌خورد.

برای استفاده از چنین قابلیتی، حتما نباید یک ویدیوی جدید با استفاده از رابط کاربری دوربین این پیام‌رسان ضبط کنید. این ویژگی برای ویدیوهای موجود در حافظه داخلی گوشی هم کارایی دارد و می‌توانید آن‌ها را پیش از اشتراک‌گذاری یا استفاده در استاتوس، بی‌صدا کنید. چنین قابلیتی در هنگام اشتراک‌گذاری ویدیوها با حجم بالای نویز در پس زمینه کارایی دارد.

برای بی‌صدا کردن ویدیوها در واتس‌اپ پیش از اشتراک‌گذاری باید مراحل زیر را انجام دهید:

    یک چت را باز کرده و ویدیوی موردنظرتان را از حافظه داخلی گوشی انتخاب کنید.
    پس از انتخاب ویدیو، یک آیکون صدا زیر نوار تنظیم طول ویدیو قرار می‌گیرد.

واتس‌اپ

    روی این آیکون صدا ضربه بزنید تا ویدیو بی‌صدا شود. با اینکار ویدیو بدون صدا در اختیار فرد مقابل قرار می‌گیرد و البته می‌توان از آن برای استاتوس هم استفاده کرد.

بروزرسانی جدید واتس‌اپ برای اندروید به تازگی منتشر شده و در بخش ویژگی‌های جدید در گوگل پلی استور، قابلیت حذف صدا در زمان اشتراک‌گذاری ویدیوها و لمس آیکون بی‌صدا کردن پیش از ارسال آن‌ها به چشم می‌خورد.

واتس‌اپ در ماه‌های گذشته به علت تغییر سیاست‌هایش مورد انتقاد زیادی قرار گرفته و همچنین میزان دانلود آن نسبت به گذشته کاهش یافته. در همین راستا این پیام‌رسان می‌خواهد با ویژگی‌های مختلف، جامعه کاربری‌اش را حفظ کند. علاوه بر این، واتس‌اپ با روش‌های مختلفی از تعهدش به حفظ حریم خصوصی کاربران خبر می‌دهد که برای مثال می‌توان به استفاده از استاتوس اشاره کرد.

منبع: آمار بازدید  38
اخبار مر تبط

</