کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

پیکربندی حافظه و رنگ‌های سری ردمی نوت 10 لو رفت

از زمان معرفی سری ردمی نوت ۹ در هند حدود یک سال می‌گذرد و حالا کاربران آماده رونمایی از نسل بعدی این خانواده هستند. سری ردمی نوت ۱۰ چند وقتی است که در مراجع مجوزدهی گوناگون مشاهده شده و حالا گزارشی تازه از رنگ‌ها و پیکربندی آن خبر داده است.

افشاگر معروف هندی، ایشان آگاروال، می‌گوید ردمی نوت ۱۰ شامل یک مدل استاندارد و یک مدل پرو خواهد بود. البته این احتمال وجود دارد که در دنباله سال مدل‌های بیشتری از این سری به بازار بیاید. ردمی نوت ۱۰ پرو با دو ظرفیت رم و سه ظرفیت حافظه داخلی عرضه می‌شود. مدل پایه ۶ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی خواهد داشت. این دستگاه همچنین با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی یا ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی وارد بازار می‌شود. شیائومی این گوشی را در سه رنگ برنزی، آبی و خاکستری عرضه می‌کند. همچنین، انتظار داریم که حداقل یک رنگ دیگر در ادامه برای این گوشی معرفی شود.

ردمی نوت ۱۰ در دو پیکربندی با ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی یا ۶ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی به بازار می‌آید. از آن‌جایی که ردمی نوت ۹ قبلا با سه پیکربندی در بازار هند عرضه شد، پیش‌بینی می‌شود که نسخه سومی هم از این دستگاه در راه باشد. ردمی نوت ۱۰ در سه رنگ سفید، سبز و خاکستری عرضه می‌شود اما احتمالا در آینده رنگ‌های بیشتری خواهد داشت.

هر دو دستگاه احتمالا در ماه فوریه در هند معرفی می‌شوند. فعلا اطلاعاتی درباره عرضه جهانی این خانواده در دسترس نیست ولی ممکن است این دستگاه را با نام و پیکربندی‌های متفاوتی در سایر بازارها ببینیم.

منبع: آمار بازدید  50
اخبار مر تبط