کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

گلکسی زد فولد 3 سامسونگ احتمالا با 3 نمایشگر روانه بازار خواهد شد!

اسمارت‌فون گلکسی زد فولد 3 سامسونگ احتمالا با حداقل 3 نمایشگر مجزا روانه بازار خواهد شد؛ چرا که به‌نظر می‌رسد سامسونگ به‌دنبال افزودن یک نمایشگر دیگر با اندازه‌ای حتی کوچک‌تر به الگوی طراحی مورد استفاده برای گلکسی زد فولد 2 است. اوایل ماه جاری کمپانی کره‌ای بالاخره موفق به ثبت پتنتی شد که درخواست آن حدودا 1.5 سال پیش ارائه شده بود. این پتنت اساسا مدلی از گلکسی زد فولد 2 مجهز به نمایشگری در قسمت لولا را توصیف کرده بود. اسنادی که توسط رسانه آلمانی LetsGoDigital کشف و منتشر شده است؛ مشخصا توصیف‌کننده نمایشگری در قسمت لولا به‌عنوان یک پنل LED هستند.

نوع فناوری نمایشگر مورد استفاده در این طرح مفهومی نشان می‌دهد که سامسونگ این پنل را با محوریت بهره‌وری باتری طراحی نموده است. امکان همگام‌سازی تصویر پس‌زمینه بر روی کل دستگاه یکی از کاربردهای توصیف شده برای این نمایشگر در پتنت مذکور به‌شمار می‌رود.

تصاویری از پتنت جدید سامسونگ که احتمالا متعلق به نسخه Rube Goldberg گلکسی فولد 3 است

آیا گام بعدی معکوس‌سازی مشخصه Edge Display خواهد بود؟

نمایشگر LED نواری‌شکل توسط قسمت پشتی لولای اسمارت‌فون در وضعیت باز شده پوشانده می‌شود. از جنبه عملکردی نیز پتنت سامسونگ کم و بیش نمونه دیگری از Edge Display و شیوه جداسازی آن از نمایشگر اصلی دستگاه را توصیف می‌کند. با توجه به این‌که اکنون سال‌هاست شرکت سامسونگ از نمایشگرهایی با انحنای نامحسوس و فناوری Edge Display استفاده می‌کند؛ لذا گرایش کمپانی به تکامل طبیعی نمایشگرهای خمیده اسمارت‌فونی خود کاملا منطقی به‌نظر می‌رسد. ظاهر دستگاه‌های مدرن گلکسی برای بسیاری از کاربران تکراری، یکنواخت و خسته‌کننده شده است. برخی افراد استدلال می‌کنند که این طرح مفهومی جدید صرفا به پیچیدگی‌های یک گجت پیچیده دامن زده و احتمالا زمینه‌ساز ناکامی آن خواهد بود. اما ایده پشت‌پرده در طراحی لولای جدید با نمونه مورد استفاده در 2 هندست تاشوی اولیه سامسونگ کاملا متفاوت است.

منبع: آمار بازدید  75
اخبار مر تبط