کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اشتباهات امنیتی جدید فیسبوک، گریبان‌گیر میلیون‌ها کاربر دیگر شد   |   اینستاگرام تعداد لایک‌ پست‌ها را مخفی می‌کند  |   گوگل به دنیای رباتیک باز می‌گردد  |   خبرگوناگون دوربین آیفون‌های 2019 اپل به لنز فوق عریض مجهز خواهند شد   |   آمازون و گوگل دعوا بر سر یوتیوب را خاتمه دادند  |   کسپرسکی: مایکروسافت آفیس هدف ۷۰ درصد حملات هکرها   |   احتمال عرضه آیفونی ۴.۷ اینچی با طراحی مشابه آیفون 8 در سال ۲۰۲۰   |  

یکپارچه شدن سامانه فروش الکترونیکی بلیت موزه‌


با یکپارچه شدن سامانه فروش الکترونیکی بلیت موزه‌ ، معاون فناوری اطلاعات سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی، خبر از اجرای آن در سایر موزه‌های تهران داد. به گزارش تکراتو، محمود حق‌وردی در نمایشگاه الکامپ خبر از یکپارچه شدن سامانه فروش الکترونیکی بلیت موزه‌ به عنوان یکی از خدمات دولت الکرونیک داده است. به گفته وی تاکنون بلیت موزه‌ها به صورت اینترنتی فروخته می‌شد اما با راه‌اندازی سامانه‌ای یکپارچه، این فرآیند متمرکز شده است.

یکپارچه شدن سامانه فروش الکترونیکی بلیت موزه‌

معاون فناوری اطلاعات سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری تصریح کرد که این یکپارچگی، اطلاعات به روزی از وضعیت موزه‌ها و بازدیدکنندگان موزه‌ها در کشور به دست می‌دهد و باعث می‌شود درآمد فروش بلیت‌ها به صورت مستقیم و بدون معطلی به حساب خزانه واریز شود. به گفته حق‌وردی، فعالیت این سامانه از چهار موزه بزرگ کشور شامل موزه سعدآباد، موزه نیاوران، موزه گلستان و موزه ملی ایران که زیر نظر مستقیم سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری هستند، آغاز شده و از این هفته برای موزه‌های استان تهران از جمله موزه رضا عباسی، فرش و نقاشی پشت شیشه نیز، عملیاتی می‌شود.

وی تاکید کرد که اجرای این سامانه در سراسر کشور در دستور کار قرار دارد و پس از استان تهران در فاز بعدی استان‌های اصفهان، شیراز و همدان قرار دارند. وی خاطرنشان کرد که راه‌اندازی سامانه یکپارچه فروش بلیت الکترونیکی موزه‌های کشور، حذف متصدی فیزیکی فروش بلیت را به دنبال خواهد داشت و البته این امر نیاز به اتخاذ تصمیم درباره نحوه تهیه بلیت توسط گردشگران خارجی دارد.

منبع: تکراتو آمار بازدید  112
اخبار مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.