کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

گوگل برای جلوگیری از وقوع مجدد بحران WebView، استراتژی جدیدی اتخاذ می‌کند  |   درخواست استارتاپ‌ها از قوه قضائیه: اعتبار شیوه‌نامه کمیته رفع موانع استارتاپ‌ها باقی بماند  |   مذاکره مایکروسافت و دیسکورد بر سر قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری نافرجام ماند  |   اولین فراری تمام برقی در سال ۲۰۲۵ از راه خواهد رسید؛ تحول سبز کمپانی سرخ  |   دانشمندان از تغییر ساعت زیستی بدن بخاطر فناوری خبر می‌دهند  |   ناسا ویدیویی از نحوه تاثیر دو سیاه‌چاله روی یکدیگر منتشر کرد  |   گوشی سامسونگ گلکسی Jump تاییدیه بلوتوث دریافت کرد  |  

اپل بار دیگر لقب «تحسین برانگیزترین شرکت جهان» را از آن خود کردبراساس آخرین رده بندی نشریه «Fortune»، اپل با پیشی گرفتن از غول‌های بزرگی همچون مایکروسافت، آمازون و دیزنی، لقب «تحسین برانگیزترین شرکت جهان» را از آن خود کرد.

به گزارش Fortune، این چهاردهمین بار است که اپل در فهرست تحسین برانگیزترین شرکت‌های جهان قرار می‌گیرد. بعد از اپل که صدرنشین این رتبه بندی شده است، آمازون در رتبه دوم و مایکروسافت با پیشی گرفتن از دیزنی در جایگاه سوم قرار دارد. گفتنی است در بخش شرکت‌های گروه سرگرمی دیزنی با قرار گیری در جایگاه چهارم، توانسته از سایر رقبای خود در این صنعت پیشی بگیرد و امتیاز خوب و چشمگیری را از آن خود کرده است.

در بین تحسین برانگیزترین شرکت‌ها،‌ نام شرکت‌هایی همچون استارباکس، آلفابت، نتفلیکس، برکشایر و کاستکو دیده می‌شود. در بین ده شرکت برتر در این فهرست، استارباکس در رتبه پنجم، برکشایر (Berkshire Hathaway) در رتبه ششم، آلفابت در رتبه هفتم، یکی از سرمایه گذاران  اپل به نام جی پی مورگان در رتبه هشتم و نتفلیکس با پیشی گرفتن از کاستکو (Costco) در جایگاه نهم قرار گرفته اند.

شرکت های شناخته شده دیگری همچون انویدیا، سامسونگ، IBM و پی پال در این رتبه بندی نتوانستند در بین ده شرکت برتر قرار گیرند. انویدیا در رتبه ۳۸، ادوبی در جایگاه ۴۰، IBM در رتبه ۴۱، سامسونگ با کسب رتبه ۴۹ قبل از پی پال با رتبه ۵۰ قرار گرفتند.

نشریه Fortune بیش از ۱۵۰۰ شرکت را مورد بررسی قرار داده است و تایید کرده اسن که این رده بندی براساس نظرسنجی‌های انجام شده از ۴۰۰۰ نفر از مدیران اجرایی، روسا و تحلیلگران برجسته صورت گرفته است. به علاوه، نظر سنجی با همکاری شرکت مشاوره «کورن فری» صورت گرفته است و ۹ مولفه اساسی در مورد شرکت‌ها مورد بررسی قرار گرفته است.

نشریه Fortune برای تعیین تحسین برانگیزترین شرکت‌ها در ۵۲ صنعت با کمک شرکت کورن فری از مدیران و تحلیلگران برجسته خواسته از بین ۹ مولفه شامل نوآوری، ارزش سرمایه گذاری، کیفیت مدیریت، خدمات، مسئولیت اجتماعی، توانایی جذب استعداد و سایر موارد، به شرکت‌های مختلف امتیاز بدهند.

منبع: آمار بازدید  52
اخبار مر تبط